Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 9/2015

Mój Piękny Ogród 9/2015

Mój Piękny Ogród 9/2015

Lato wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć, jeszcze raz zaskakując nas wspaniałym pokazem złota i czerwieni. Właśnie teraz wiele późno kwitnących roślin rozpoczyna swój zachwycający spektakl. Byliny wystrojone w ogniste kolory sprawiają, że ostatnie dni września chce się spędzić właśnie w ogrodzie. Pierwsze skrzypce grają eleganckie dalie o kwiatach w niemal całej gamie barw i o przeróżnych kształtach. Towarzyszą im filigranowe rudbekie, dzielżany, cynie. We wrześniowym numerze naszego magazynu podpowiadamy, dzięki którym gatunkom jeszcze raz przeżyjemy w ogrodzie wspaniały spektakl kwitnienia.

Wrześniowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Schyłek lata to wreszcie czas owocobrania – zbioru soczystych jabłek, cenionych nie tylko za smak, ale także za walory zdrowotne. Podpowiadamy, po które odmiany śmiało mogą sięgać także alergicy. Ale obecny czas to również okres wytężonej pracy, by w przyszłym sezonie nasze z troską pielęgnowane rośliny zdrowo się rozwijały, kwitły i owocowały. 

Mój Piękny Ogród” 9/2015 to także nieoceniony Magazyn Praktyczny, w którym  zdradzamy tajniki jesiennego nawożenia i podpowiadamy, jak pielęgnować rośliny na balkonach, w sadzie i warzywniku. Koniecznie zajrzyj do najnowszego numeru naszego magazynu!

Dodatkowo w numerze 9/2015 “Mojego Pięknego Ogrodu”:

Elegantki na rabatach – dalie w nieograniczonej gamie kolorówNaturalne żywopłoty – 12 najlepszych roślin na szczelne osłonyAlpinarium w pojemniku – doniczki z miniskalniakiem do ozdoby balkonów i tarasówZielona oaza na piasku – sprawdzone gatunki do zadań specjalnychMiechunka o dekoracyjnych lampionach, wewnątrz których kryją się smaczne i wartościowe owocePomysłowe dekoracje z opon na każdą kieszeń

Wrześniowy numer Mojego Pięknego Ogrodu w sprzedaży od 21.08. Miesięcznik dostępny w kioskach i punktach sprzedaży prasy.

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu z dumą ogłasza, że wrześniowy numer magazynu będzie pierwszym wydanym w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Storedla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS. 

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia poprzez technologię Tap2c dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 9/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 9/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin