Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 9/2016

Mój Piękny Ogród 9/2016

Mój Piękny Ogród 9/2016

Po wakacyjnym rozprężeniu łapiemy drugi oddech i włączamy wyższy bieg, by jak najowocniej spędzić ostatnie dni lata. I to dosłownie, bo to okres, kiedy do zbioru dojrzewają gruszki (s. 54), jabłka, orzechy laskowe i włoskie, aronia i wiele innych. Pysznie!

We wrześniu dzwonki w całej Polsce obwieszczą nie tylko nowy rok szkolny, ale też kolejną edycję warszawskiej wystawy Zieleń to Życie. Dla nas będzie ona o tyle szczególna, że jest ostatnim w tym roku dużym wydarzeniem w ramach obchodów 20-lecia Mojego Pięknego Ogrodu. Spotkajmy się w stolicy 3 września! Przygotowaliśmy dla was kilka atrakcji (szczegóły niebawem na naszym Facebooku). Organizatorzy wystawy też przyszykowali niespodzianki.

Niektóre zdradzamy już dziś, prezentując 16 roślin, które będą miały swą premierę na Zieleni 2016… (s. 76). Nazwa wrzesień pochodzi od kwitnących w tym miesiącu wrzosów. Tych oczywiście nie mogło zabraknąć wśród naszych propozycji na powakacyjne barwne aranżacje tarasowe (s. 12). Przypominam też, że to już naprawdę ostatni dzwonek, by wziąć udział w naszym corocznym konkursie Ogrodnik Doskonały. Zapewniam, że warto, bo wspaniałe nagrody czekają!

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika 

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – GooglePlay dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w MoimPięknymOgrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 9/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 9/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin