Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 11/2015

Mój Piękny Ogród 11/2015

Nr 11/2015

W pełnym inspiracji i porad listopadowym “Moim Pięknym Ogrodzie” znajdują Państwo informacje niezbędne do właściwego przygotowania ogrodu do zbliżającej się wielkimi krokami zimy.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy uważają, że o pięknie ogrodu decyduje zapach kwiatów. Wystarczy przejść się między rabatami, by dostrzec niezwykłe kształty kołyszących się na wietrze traw ozdobnych, zaschniętych, oszronionych kwiatostanów czy ptaków zajadających się owocami pozostałymi na gałęziach. O nieprzemijającym pięknie przyrody piszemy obszernie na stronach 6-11, udowadniając, że finał jesieni niczym nie ustępuje innym porom roku. 

Każdy, kto w swoim ogrodzie ma drzewa, wie, że są to przyjaciele na lata. Dawna tradycja nakazywała mężczyźnie wybudować dom, wychować syna i posadzić drzewo. Podpowiadamy, które z tych dostojnych roślin sprawdzą się najlepiej w przydomowym ogrodzie (s. 14) i zachwycą malowniczymi kulistymi koronami (s. 20).

Dni są coraz chłodniejsze i krótsze, nic zatem dziwnego, że wolny czas wolimy spędzać w domu, w towarzystwie roślin doniczkowych (s. 60). Nie dość, że wspaniale odpoczniemy, ciesząc oczy bujną zielenią liści i tęczowymi barwami kwiatów, to jeszcze szybko zapomnimy o szarudze za oknem. 

Na koniec sezonu czeka nas jeszcze zbiór kapustnych (s. 52), których smaczne główki idealnie nadają się na przetwory.   

Listopadowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że listopadowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

 

 

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

OgladajUpdated: 28 grudnia, 2020 — 11:44 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin