Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 1/2015

Mój Piękny Ogród 1/2015

Mimo że w styczniu do wiosny jeszcze daleko, już teraz warto rozpocząć planowanie wymarzonego ogrodu. Sprawdź polecane przez nas inspiracje!

Środek kalendarzowej zimy nie musi oznaczać letargu – zarówno dla roślin, jak i pielęgnujących je ogrodników. Pasjonaci dbania o florę również w zimie mają zajęcie, a to wszystko dzięki rozsadom oraz licznym roślinom domowym, choćby zdobywającym coraz większą popularność miniroślinom. Na zewnątrz natomiast, pomimo niesprzyjających warunków, wiele gatunków pod warstwą śniegu w uśpieniu czeka na wiosnę, stosując wykształcone przez wiele lat systemy obronne. Jakie? Po odpowiedź zapraszamy do styczniowego numeru „Mojego Pięknego Ogrodu”.

                                          

 

Osobom lubiącym eksperymentować i zmieniać w swoim ogrodzie na przykład miejsce wypoczynku, polecamy inspirujące projekty pawilonów i altan, tworzących wygodną oazę spokoju nawet na niewielkiej przestrzeni.  Styczniowy „Mój Piękny Ogród” to również skarbnica wiedzy o następujących tematach: 

Turzyce – wszechstronne kuzynki traw
Na przekór mrozom
Róże jak śnieg białe
Warzywnik – dobranie gleby do zasiewu – oraz nowości: pasternak, brukiew, jarmuż 

W Magazynie Praktycznym między innymi porady, jak wysiewać rozsadę oraz jak poprawnie spulchnić glebę, ograniczając rozwój grzybów oraz mchów. Po więcej informacji zapraszamy do styczniowego numeru „Mojego Pięknego Ogrodu”.

 

OgladajUpdated: 28 grudnia, 2020 — 11:44 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin