Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Ogród i Woda

Ogród i Woda

z pasją prowadzimy firmę zajmującą się projektowaniem i aranżacją ogrodów przydomowych, terenów zielonych oraz parków. Zdobyliśmy doświadczenie pracując przy małych realizacjach jak również na dużych, kilkuhektarowych obszarach.
Pracujemy zarówno na bazie własnych projektów a także podejmujemy się zagospodarowania terenu w oparciu o dostarczony nam projekt od Klienta lub jego koncepcję. Prace prowadzone przez nas mogą mieć charakter kompleksowy, poczynając od oczyszczenia ogrodu z odpadów budowlanych, poprzez nawiezienie  żyznego podłoża, montaż systemu nawadniającego, po założenie trawnika i nasadzenie roślin, a także dotyczyć jedynie wybranych przez Państwa zagadnień.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która pomoże Wam stworzyć ogród marzeń, skontaktujcie się z nami. Bardzo chętnie spotkamy się, aby porozmawiać o wizji ogrodu, Waszych planach i oczekiwaniach związanych z zielenią w najbliższym otoczeniu. Postaramy się, aby stworzony przez nas ogród był niepowtarzalny i dostosowany do Państwa oczekiwań.

ogr-d-i-woda

Purda 128 e

11-030
Purda


woj. warmińsko-mazurskie


Telefon:782 442 647

WWW:

Zapraszamy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin