Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Ogród Śląski Antoni Żurek

Ogród Śląski Antoni Żurek

Tradycje ogrodnicze w naszej rodzinie sięgają 1925 Replica Watches uk roku, kiedy to przodek rodziny Żurek – Maksymilian Skrzycki, rozpoczął prace w gospodarstwie ogrodniczym Hrabiego  von Donnesmarck’a  w Świerklańcu. Dzisiaj, w kolejnym pokoleniu, pałeczkę przejął  Antoni Żurek, który udoskonala dzieło swoich przodków.

Początkowo szkółka zajmowała się uprawą róż i drzew owocowych liczących około 300 gatunków. Z każdym rokiem asortyment był powiększany i dzisiaj uprawy są prowadzone na łącznej powierzchni 7,5 hektara. Prowadzimy uprawę roślin i sadzonek w gruncie, i w pojemnikach na ponad 3 ha, w szklarniach i namiotach.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment roślin Swiss Replica Watches iglastych i liściastych, drzew, bylin, roślin wodnych i wrzosowatych. Łącznie w sprzedaży znajduje się ponad 1100 gatunków i odmian roślin, krzewów i drzew ozdobnych, co czyni ofertę szkółki wyjątkowo pełną i wszechstronną. Z upływem czasu specjalnością szkółki stały się pnącza, przede wszystkim powojniki, które polecamy praktycznie we wszystkich dostępnych na naszym rynku odmianach. Każdego roku w naszej ofercie pojawia się kilkadziesiąt nowości ogrodniczych.

cheap Replica Watches

ogr-d-l-ski-antoni-urek

ul.Tarnogórska 75

42-622
Świerklaniec


woj. śląskie


Telefon:

WWW:
http://www.zurek.com.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin