Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Ogrodnictwo Trawlis

Ogrodnictwo Trawlis

Kochacie ogrodnictwo, ale macie już dość tego, że każdą wolną chwilę poświęcacie na pielęgnację i prace porządkowe? Chcecie wreszcie cieszyć się pełnym wykorzystywaniem swoich ogrodów? Z chęcią Wam w tym pomogę. Praca w ogrodzie od zawsze dawała mi dużo radości i satysfakcji, aż wreszcie uczyniła z ogrodnictwa prawdziwą pasję oraz hobby.

Postanowiłam wykorzystać zdobytą w tym zakresie wiedzę, umiejętności oraz talent i zaoferować usługi ogrodnicze szerokiemu gronu odbiorców. Swoją działalność rozpoczęłam na terenie miasta Szczecin, by z czasem usługi ogrodnicze zaproponować osobom z okolic. Obecnie obsługuję klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego w okolicach Szczecina, Pyrzyc oraz Stargardu Szczecińskiego.

Wraz z rosnącą liczbą Klientów wzrastało całe przedsiębiorstwo i mogłam poszerzyć ofertę. Dziś wraz z doświadczonymi ogrodnikami zajmujemy się zakładaniem ogrodów oraz pielęgnacją terenów zielonych. Przeprowadzamy prace w przydomowych ogrodach, na działkach ogrodowych, terenach użyteczności publicznej oraz zielonych terenach wokół firm.

ogrodnictwo-trawlis

Narciarska 3/1

71-737
SZCZECIN


woj. zachodniopomorskie


Telefon:606923966

WWW:
http://trawlis.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin