Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Ogrody Marzeń

Ogrody Marzeń

Firma Ogrody Marzeń zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, zakładaniem ogrodów oraz terenów zieleni na terenie miasta Poznań oraz okolic. Świadczymy także wszelkiego rodzaju usługi powiązane z ogrodnictwem takie jak: brukarstwo, budujemy murki oporowe oraz generalnie zajmujemy się pracami związanymi z ogrodami.

Prace wykonujemy kompleksowo, tak aby jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom.

Zlecenia wykonujemy na prywatnych posesjach a także w firmach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Nasza wiedza i doświadczenie połączone z pasją pozwalają nam na projektowanie i zakładanie najpiękniejszych ogrodów marzeń!

Zapraszamy do nowo rozbudowanej zakładki oferty, w której znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej działalności czyli zakładanie i projektowanie ogrodów.

Jako jedna z nielicznych firm zanim przystąpimy do projektowania i zakładania ogrodów przygotowujemy w pełni profesjonalne projekty ogrodów.

Jako priorytet stawiamy sobie 100% satysfakcji Klienta.

Dokonujemy dokładnej analizy terenu oraz otoczenia i po wysłuchaniu Państwa sugestii i uwag przedstawiamy projekt koncepcyjny, który później wspólnie dopracowujemy w każdym najdrobniejszym szczególe.

Ogród i otoczenie (wraz z ciągami komunikacyjnymi) muszą być funkcjonalne a przy tym pełne uroku. Zrealizowane w mieście Poznań oraz okolicy ogrody można obejrzeć w dziale z realizacjami.

ogrody-marze-

ul. Chwaliszewo 17/3

61-105
Poznań


woj. wielkopolskie


Telefon:505 620 451

WWW:
http://www.ogrodymarzen.net/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin