Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Ogrody porosa

Ogrody porosa

Na rynku istniejemy od 1995 r. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie, upór w pokonywaniu trudności, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz ciągła świadomość potrzeby rozwoju zaowocowały dziś pozycją wśród liderów na rynku firm świadczących usługi w zielonej branży. Realizacje nasze możemy dziś znależć m.in. w Paryżu, Moskwie, Berlinie czy Mediolanie. Konieczność sprostania innym gustom i trendom to jednocześnie źrodło inspiracji i świeżości, ale i też ogromnej satysfakcji całego zespołu z dobrze wykonanej pracy.

Tworzymy dzieła wyjątkowe. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Dbając o najmniejszy szczegół do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów: ludzi świadomych, wrażliwych, umiejących czytać przestrzeń.

Funkcjonalność, zastosowanie nowoczesnych technologii, przy tym szyk i elegancja dobrze wkomponowane w otoczenie to główne założenia, jakie przyświecają naszym projektantom: zespołowi młodych, zdolnych i ambitnych ludzi z pasją tworzenia.

ogrody-porosa

ul Rubież 14b/48

61-695
Poznań


woj. wielkopolskie


Telefon:61 826 92 70

WWW:
http://www.porosa.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin