Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

PINI OGRÓD Agnieszka Perzanowska

PINI OGRÓD Agnieszka Perzanowska

Przedsiębiorstwo Pini Ogród zakładaniem i projektowaniem ogrodów zajmuje się już od 8 lat. Dzięki swojej ogromnej wiedzy oraz uzyskanemu doświadczeniu zakłada dla odbiorców ciekawe i funkcjonalne miejsca relaksu w ogrodach. Kraków i pobliskie miejscowości w promieniu 30 km to główny obszar aktywności firmy.
 
Zakres usług firmy jest wszechstronny i obejmuje wszystko, co potrzebne jest do stworzenia zachwycającego ogrodu obojętnie od jego powierzchni. Pracownicy firmy radzą w wyborze znakomitych rozwiązań, tworzą kosztorysy, a po szczegółowych uzgodnieniach z klientem przystępują do wykonania szkiców koncepcyjnych oraz wykonawczych wraz z wizualizacją komputerową – z nią można dokładnie ujrzeć, jak może wyglądać nowy ogród. Oferta ujmuje też darmowe przeglądy ogrodu.
 
Od roku 2013 firma zaczęła także świadczenie usługi instalacji inteligentnego systemu nawadniania na bieżąco sprawdzającego zapotrzebowanie na wodę. Wykonuje instalacje oświetlenia ogrodowego, zakładanie ścieżek oraz świadczy inne usługi. Całkowita oferta jest zademonstrowana na stronie.
 
Pini Ogród Projektowanie Ogrodów – pragnących mieć przepiękny ogród zapraszamy na witrynę firmy!
 
 

pini-ogr-d-agnieszka-perzanowska

Kwartowa 3/6

31-419
Kraków


woj. małopolskie


Telefon:531929186

WWW:
http://piniogrod.netDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin