Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

RES-GAL

RES-GAL

Firma RES-GAL działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

     Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny , powstało z moich projektów. Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. Na każdej działce możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od Powierzchni ogrodu, na której mają powstać.

    Pamiętajmy też o systemie nawadniania ogrodu, który pozwoli nam na optymalne nawodnienie ogrodu i zapobiegnie przeschnięciu roślin w czasie urlopu.

     Zapraszam na następne strony, gdzie zobaczycie różne zdjęcia ogrodów, przeczytacie kilka słów o pielęgnacji ogrodu. Oferujemy gotowe projekty ogrodów, które można dostosować do Państwa działek. Wykonujemy też projekty na indywidualne zamówienia. Jest też możliwość projektowania ogrodu przez internet online.

    Zaglądnijcie też na stronę z linkami- znajdziecie tam artykuły publikowane w różnych mediach, na temat naszej firmy i ogrodów. 

res-gal

ul. Paderewskiego 37

35-328
Rzeszów


woj. podkarpackie


Telefon:602 246 200

WWW:

Projektant ogrodów
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin