Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

RICCA Iwona Niksińska

RICCA Iwona Niksińska

Nasza firma powstała na bazie prawie 20 letniego doświadczenia w prowadzeniu wielu rodzajów działalności gospodarczych świadczących usługi dla osób prywatnych, firm przedsiębiorstw, spółek akcyjnych oraz instytucji państwowych.

Obecnym kierunkiem rozwoju firmy pod marką RICCA jest prowadzenie sprzedaży internetowej dóbr wysokiej jakości we współpracy z najlepszymi producentami i dystrybutorami wielu europejskich i światowych producentów oraz doradztwo w zakresie specjalistycznej wiedzy w prowadzeniu biznesu.

Ponadto firma realizuje zlecenia indywidualne na zakup towarów w Europie w dowolnie wybranej branży.

Jednocześnie wraz z naszymi doświadczonymi partnerami prowadzimy doradztwo biznesowe i gospodarcze w rozwiązywaniu spraw na różnych etapach działalności gospodarczej.

Idea firmy polega głównie na dostarczaniu produktów i wiedzy będącej potrzebą każdego klienta indywidualnego jak i przedsiębiorstwa przez niego prowadzonego.

Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach prezesów firm czy członków zarządów co daje doskonałą możliwość oceny i określania kierunków rozwoju i współpracy.

Firma RICCA zajmuje się także tworzeniem przedstawicielstw oraz agentur na terenie Polski producentów, hurtowni oraz przedsiębiorstw zagranicznych.

Obecnie firma RICCA realizuje szereg projektów ukierunkowanych na handel zagraniczny i lokalny oraz indywidualną strategię rozwoju gospodarczego.

ricca-iwona-niksi-ska

Rybacka 31b

82-300
Elbląg


woj. warmińsko-mazurskie


Telefon:55 242 13 18

WWW:
http://www.maszynydoogrodu.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin