Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Roltechnika 2014 23-24 sierpnia Wilkowice

Roltechnika 2014 23-24 sierpnia Wilkowice

Roltechnika jest unikalną w skali kraju wystawą, na której spotykają się rolnicy. To miejsce gdzie wystawcy, dealerzy maszyn, urządzeń, narzędzi i produktów stosowanych w rolnictwie mogą spotkać się bezpośrednio ze swoimi docelowymi klientami.

logo_roltechnika_z-002

Wieloletnia współpraca organizacyjna Międzynarodowych Targów Poznańskich z Gminą Lipno, Klubem Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, popierana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także władze lokalne: Wojewodę Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, a także Agencje: Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), Nieruchomości Rolnych (ANR), Rynku Rolnego (ARR) zapewnia profesjonalne i adekwatne do potrzeb klientów przygotowanie wystawy Roltechnika.

Działania organizatorów nie tylko polegają na umożliwieniu wystawcom kontaktu z potencjalnymi klientami, ale także stymulują branżę, stwarzając warunki i miejsce do prezentacji maszyn, eksperckich dyskusji, po to, by najważniejszy w Polsce sektor gospodarki, jakim jest rolnictwo, prężnie rozwijało się, było nowoczesne , a wiedza i doświadczenie zdobyte podczas organizowanych targów i wystaw owocowało innowacyjnością oraz dywersyfikacją polskiego rolnictwa, tak wewnątrz kraju, jak i na zewnątrz.

Co roku na Roltechnice tłumy zwiedzających (w 2013 roku 24 500 gości) mogą zapoznać się z nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo, firmę na kolejny sezon.

Targi Roltechnika odbywają się w Wilkowicach, gm. Lipno

Bądź w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie

Pobyt w Wilkowicach w dniach 23-24 sierpnia, to jedyna niepowtarzalna okazja do zobaczenia konfrontacji nowoczesnych maszyn rolniczych z klasycznymi legendami mechanizacji rolnictwa, w tych dniach bowiem jednocześnie odbywają się dwa wydarzenia:

Wystawa maszyn rolniczych Roltechnika a także
XI Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych.

To najlepszy czas na biznesowe spotkanie branżowe, a zarazem świetna zabawa! Teren wystawy otwierany jest o godzinie 9.00 a zamykany o 17.00.

plakat_roltechnika

Odwiedź naszą stronę internetową www.roltechnika.pl, znajdź lokalizację przedsiębiorstw, które Cię interesują. Sprawdź program wydarzeń, aby wziąć udział w tych najbardziej odpowiednich dla Ciebie.

Na terenie targów zapewniamy Państwu bezpłatny parking w miejscach wyznaczonych przez Organizatora.

Kontakt:
Katarzyna Skonieczna
katarzyna.skonieczna at mtp.pl
tel.: +48 869 21 29

http://www.roltechnika.pl/pl/dojazd/Updated: 27 kwietnia, 2016 — 5:19 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin