Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Saternus

Saternus

Jesteśmy grupą doświadczonych firm specjalizujących się w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw oraz terenów rekreacyjno sportowych. Saternus Distribution Sp. z o.o. sp.k. powstało w wyniku restrukturyzacji Grupy Saternus i przejęło obowiązki firmy dystrybucyjnej wcześniej funkcjonującej pod nazwą Saternus Sp. z o.o. Realizacja głównego zadania spółki jest możliwa dzięki profesjonalnej obsłudze w zakresie:
 

doradztwa – na poziomie projektowym i wykonawczym,
projektowania zagospodarowań terenów,
usług budowlanych
wyposażania placów zabaw w urządzenia zabawowe, sportowe oraz komunalne.

Od 1993 roku zrealizowaliśmy blisko 8000 inwestycji opartych na urządzeniach ze standardowej oferty oraz produkowanych pod indywidualne zamówienia. Od 2010 roku odpowiedzialnie uczestniczymy w programie rządowym Radosna Szkoła, w ramach którego zrealizowaliśmy ponad 300 placów zabaw. Obecnie jako grupa firm zatrudniamy blisko 100 osób.

Stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół specjalistów z zakresu architektury krajobrazu, budownictwa i wzornictwa przemysłowego realizujących nasz główny cel jakim jest zadowolenie klientów.

Jesteśmy dumni będąc współtwórcami i uczestnikami rynku placów zabaw w Polsce. Nieustannie dbamy o standardy bezpieczeństwa i jakości, gdyż mamy zamiar czynnie przyczyniać się do dalszego rozwoju branży. Nie zapominając o nadrzędnym celu jakim jest radosna i bezpieczna zabawa dzieci oraz młodzieży, pracujemy z energią i zaangażowaniem na zaufanie jakim obdarzyli nas nasi wieloletni klienci.

saternus

ul. Nowa 32

41-500
Chorzów


woj. śląskie


Telefon:

WWW:
http://www.saternus.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin