Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Sklep ogrodniczy AGROMASTER

Sklep ogrodniczy AGROMASTER

Firma AGROMASTER została założona w 2009 roku z inicjatywy Jacka Iwińskiego. Relatywnie niedługi staż rynkowy w przypadku firmy AGROMASTER nie oznacza jednak braku doświadczenia – zarówno właściciel, Jacek Iwiński, jak i część naszego zespołu jest od lat 90’ aktywna na rynku artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej.

Firma AGROMASTER już w pierwszym roku działalności święciła sukcesy w rankingach dystrybutorów i hurtowni patronackich, a kolejne lata działalności umacniają jej pozycję.

Od początku istnienia AGROMASTER jest liderem wśród hurtowni patronackich Erg-Bieruń Folie, plasując się równocześnie na podium w rankingach obrotów działu ogrodniczego Inco-Veritas, Fosfan i agrowłóknin Agrimpex. Współpraca ze znaczącym dystrybutorem renomowanych marek jest gwarancją nie tylko atrakcyjnych cen, ale także wysokiego poziomu obsługi przed- i posprzedażowej.

O renomie firmy AGROMASTER świadczy zaufanie licznej rzeszy producentów środków do produkcji rolnej i ogrodniczej, które ma swój wyraz w udzielanej nam autoryzowanej dystrybucji. Obecnie AGROMASTER jest autoryzowanym dystrybutorem produktów:

sklep-ogrodniczy-agromaster

ul. Przekop 9

87-600
Lipno


woj. kujawskopomorskie


Telefon:54 287 22 55

WWW:

Strona główna
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin