Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Sklep ogrodniczy – cytrusy.com.pl

Sklep ogrodniczy – cytrusy.com.pl

Klimat słonecznej Italii przez cały rok z WloskieRosliny.pl (cytrusy.com.pl)!
Któż z nas nie kocha lata, zagranicznych wakacji i wspaniałej atmosfery krajów śródziemnomorskich? Niestety, tylko niewielu dane jest mieć taki klimat na co dzień. Jednak dzięki nam każdy może to zmienić.

Włochy to wspaniały kraj, gdzie można się dobrze zabawić, ale także zasmakować niezwykłej kultury, a przede wszystkim poznać niesamowitą florę. To właśnie wszechobecna zieleń i aromat doskonałych przypraw kojarzą nam się z tym regionem. Każdy, kto był choć raz, pragnie wrócić tam na dłużej, a Ci, którzy nigdy nie byli, marzą aby w tym pięknym kraju i niezwykłym regionie spędzić choć kilka minut. Nie każdy ma taką możliwość.

Czy zdają sobie Państwo sprawę, że takie przyprawy i zioła jak bazylia, oregano, rozmaryn czy majeranek są w krajach śródziemnomorskich na wyciągnięcie ręki? Trudno sobie wyobrazić, że wystarczy je zerwać, aby dodać do własnej potrawy, bez konieczności wizyty w markecie.

Dlatego marka WloskieRosliny.pl (cytrusy.com.pl) wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy pragną mieć nieco egzotyki we własnym domu, a także piękne krzewy cytrusowe blisko siebie. Teraz nie trzeba jechać do Italii, aby wnieść namiastkę tamtejszej atmosfery. Co jeśli powiemy, że aromat kwiatów, drzew i ziół, piękno dojrzewającej pomarańczy, słodkie figi i tajemnicze oliwki będą na wyciągnięcie ręki?

Tak, to prawda. Dzięki nam będziesz mógł rozkoszować swoje zmysły widokami, smakami i zapachami Toskanii czy Sycylii u siebie w domu, ogrodzie, a nawet w pracy. Błędem jest myślenie, że takie rośliny mogą być tylko na południu Europy. W naszej ofercie znajdziecie zarówno te, które można uprawiać w domu, ale także te, które doskonale uzupełnią Wasz ogród.

Jesteśmy w stanie sprowadzić dla Was każdą wymarzoną roślinkę – dużą i małą, mniej lub bardziej egzotyczną, do domu, a także do ogrodu. Współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi włoskimi Producentami oraz Szkółkarzami, z którymi wspólnie, specjalnie dla naszych Klientów selekcjonujemy najlepsze, najpiękniejsze i zdrowe rośliny. Od dziś każde wnętrze, każdy ogród może nabrać niezwykłego, włoskiego klimatu.

Już dziś skorzystaj z naszej oferty, a śródziemnomorski klimat nie opuści Cię przez cały rok. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Wyobrażacie sobie minę sąsiada, kiedy na Waszym drzewku wyrosną cytrusy? Lepszej rekomendacji nie trzeba! 🙂

Dane Firmy:

Cedro S.C.
ul. Krótka 29/31 (biuro)
ul. Kucelińska 70 (sprzedaż detaliczna i hurtowa)

42-202 Częstochowa

tel. +48.34.324.20.20
gsm. +48.881.400.805
(we speak English)

kontakt@wloskierosliny.pl

NIP – PL9492199749
REGON – 360386756

cytrusy.com.pl
wloskierosliny.plUpdated: 2 maja, 2019 — 9:47 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin