Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Sklep ogrodniczy – sklepdlaogrodu.pl

Sklep ogrodniczy – sklepdlaogrodu.pl

Myśląc o założeniu działalności związanej ze sprzedażą produktów ogrodniczych online kierowaliśmy się jedną, niezwykle istotną kwestią – czy otworzyć sklep z fizyczną siedzibą w naszym mieście czy lepszym rozwiązaniem dla Konsumentów będą usługi oferowane za pośrednictwem internetu? Jak się okazało – internet był strzałem w dziesiątkę, udogodnieniem na miarę XXI wieku. Pozwolił nam dynamicznie rozwinąć skrzydła na terenie całego kraju, dotrzeć do szerszego grona ogrodników, działkowiczów, hodowców, a nawet osób hobbystycznie opiekujących się zielenią w domu czy na balkonie za pośrednictwem strony www.sklepdlaogrodu.pl.

Sklep Dla Ogrodu to sklep ogrodniczy, który dostarcza produktów ogrodniczych zarówno na rynek hobbystyczny jak i profesjonalny. Nasz internetowy sklep ogrodniczy jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w branży. Na stronie www.sklepdlaogrodu.pl znajdziesz wszystkie produkty niezbędne dla wytrawnego działkowicza i ogrodnika. W naszej bogatej ofercie są nawozy, środki do pielęgnacji roślin, preparaty chwastobójcze, preparaty grzybobójcze i preparaty insektobójcze, znanych i renomowanych producentów jak Target, Substral, TerraCottem, Bayer, Neudorff, Vilmorin, Ziemowit czy Ekodarpol.

Dla naszego sklepu internetowego online nie ma sezonu ogórkowego. Każdego miesiąca uzupełniamy asortyment nowościami pojawiającymi się na rynku ogrodniczym zależnie od pory roku i potrzeb klientów. Wiosną kupisz u nas środki ochrony roślin, nasiona traw i nawozy. Latem, kiedy słońce mocno pali, nabędziesz u nas chemię basenową. Jesienią oferujemy preparaty pielęgnacyjne przydatne o tej porze roku, a zimą środki usuwające lód i śnieg. Przez cały rok służymy pomocą w walce z insektami i gryzoniami, a naszym sztandarowym produktem jest Kretołap firmy Target, skutecznie ratujący każdy trawnik przed kopcami kretów. Staramy się, by nasi klienci byli obsługiwani szybko i profesjonalnie, a ceny produktów dostarczanych przez DHL były konkurencyjne.

Poniedziałek – Piątek
godz. 7:00 – 17:00
tel. + 48 58 350 18 50
info@sklepdlaogrodu.pl

Garden e-Commerce Sp. z o. o.,
ul. Cypriana Karola Norwida 47, 84-240 Reda;
NIP: 5882439484,
REGON: 380478282,
KRS: 0000735323.Updated: 2 maja, 2019 — 10:35 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin