Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Stimeo Grzegorz Pintal

Stimeo Grzegorz Pintal

Jesteśmy firmą, która stara się wychodzić na przeciw Państwa oczekiwanim. Staramy się oferować wyłącznie produkty sprawdzone i funkcjonalne, wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach dbając o najwyższą jakość obsługi. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami i dostawcami o  udokumentowanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Naszą ofertę stanowi  architektura ogrodowa – szeroki wybór umożliwia dopasowanie produktu niemal do każdego ogrodu. Aby zapewnić Państwu komfort w ogrodzie oferujemy różnorodne domki drewniane, altany ogrodowe, wiaty, szklarnie. W szerokim zakresie naszej działalności jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zlecenia. 

Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa zamówienie nietypowe, także pod obiekty użyteczności publicznej takich jak SPA, baseny, Hotele, Aquaparki. Aby zapewnić naszym klientom pełen komfort saunowania oferujemy drewniane akcesoria do saun, w tym chochle do saun, cebrzyki saunowe, zagłówki do sauny, zegary których używać można w saunie i wiele innych. Dbamy o odpowiednie wyposażenie saun i komfort użytkowania. Dlatego oferujemy także specjalnie dobrane zestawy kosmetyków do sauny, złożone wyłącznie ze stuprocentowo naturalnych kremów do sauny, soli i cukrów do peelingu, olejków aromatyzowanych do inhalacji i masażu oraz inne kosmetyki. Wspieramy kulturę prawidłowego saunowania. Jesteśmy partnerem akcji „Majtki w saunie uwierają”, popularyzującą naturalne i zdrowe korzystanie z sauny. 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie czy uwagi, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie na ulicy Emilii Plater 6. 71-635 Szczecin. 
Pod tym adresem można obejrzeć ekspozycję saun oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące naszych produktów. 

stimeo-grzegorz-pintal

ul. Emilii Plater 6

71-635
Szczecin


woj. zachodniopomorskie


Telefon:733 53 53 54

WWW:
http://www.stimeo-domki.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin