Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

STOLART Tadeusz Romanowski

STOLART Tadeusz Romanowski

Nasza firma istnieje od 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się działalnością usługową: montażem schodów, wykończeniami mieszkań, a także obróbką elementów drewnianych.

Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku, rozpoczęliśmy produkcję sztachet drewnianych z drewna olchowego. Drewno na ich produkcję pozyskujemy w lasach mazowieckich, ze względu na ich walory jakościowe.
Firma rozwinęła się na rynku w całej Polsce, mamy klientów z każdego województwa. Sztachety dowozimy osobiście, lub za pośrednictwem firm kurierskich.

Wyrób naszych materiałów odbywa się według długoletnich tradycji i doświadczeń. Wykonujemy na zamówienie: schody, tralki, poręcze, a także posiadamy ekipę zajmującą się układaniem i cyklinowaniem podłóg.

Każda pora roku to odpowiedni moment na wymianę swojego starego ogrodzenia. Polecamy naszym klientom sztachety olchowe, wykonane z suchego, sezonowanego drewna olchowego. Drewno przed ostateczną obróbką składowane jest w sztablach ponad rok, aby było wystarczająco suche do obrobki. Obróbka drewna olchowego i wyrób sztachet to bardzo dlugi proces, przejścia przez różne maszyny. Wykonane przez nas sztachety są najwyższej jakości i w dobrej cenie. Drewno zabezpieczamy środkami impregującymi, aby slużyły przez wiele lat.

Sprzedaż drewna kominkowe i opałowego prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego, głownie w powiecie piaseczyńskim i okolicach.

stolart-tadeusz-romanowski

ul. Modrzejewskiej 1

05-500
Piaseczno


woj. mazowieckie


Telefon: (+ 48) 22 756-90-48

WWW:
http://stolart-piaseczno.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin