Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Sun Garden Sp. z o.o.

Sun Garden Sp. z o.o.

Firma Sun Garden Sp. z o.o. powiązana kapitałowo jest z firmą Sun Garden GmbH, mającą swoją siedzibę w Niemczech w miejscowości Neuenkirchen k. Rheine.

Od momentu kiedy w 1982 roku powstała firma Sun Garden GmbH, wszystko koncentruje się w niej wokół ogrodu i tego jak jeszcze bardziej uprzyjemnić spędzanie w nim czasu. Świadomość wysokiej jakości oraz myśli innowacyjnej pomogły nam odnieść sukces i stać się jednym z największych w Europie producentów parasoli ogrodowych oraz poduszek na meble ogrodowe. Ten sam cel zamierzamy osiągnąć jeżeli chodzi o nową grupę artykułów w naszym asortymencie – tekstylia domowe.

Zakład produkcyjny z siedzibą w Malanowie położony jest we wschodniej części województwa wielkopolskiego. Zakład w Polsce powstał w 1991 roku i zatrudniał początkowo 30 osób produkując poduszki ogrodowe. Coroczne inwestycje kapitału właścicielskiego doprowadziły do bardzo dynamicznego rozwoju firmy. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1800 osób produkując bogatą gamę mebli ogrodowych, parasoli, poduszek ogrodowych, tekstyliów domowych, mebli tapicerowanych i materaców. Firma Sun Garden Sp. z o.o. jest podmiotem gospodarczym, w znacznym stopniu redukującym bezrobocie w powiecie tureckim, które w m-cu grudniu 2007 wynosiło 8,6% (w Polsce ogółem 11%).

sun-garden-sp-z-o-o-

ul. Turecka 36

62-709
Malanów


woj. wielkopolskie


Telefon:48 63 289 89 01

WWW:
http://www.sun-garden.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin