Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

TAPIS.PL

TAPIS.PL

Firma TAPIS.PL istnieje na rynku od 1990 roku. W tym czasie nastąpił intensywny rozwój firmy, zdobywaliśmy nowe rynki zbytu jednocześnie ciągle pracując nad doskonaleniem jakości świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży stawia nas w ścisłej czołówce najlepszych polskich firm produkujących sauny zewnętrzne oraz domki ogrodowe. Nasze produkty cieszą się uznaniem również na rynku europejskim.
TAPIS.PL jest także producentem grilli ogrodowych, wykonanych z ozdobnej cegiełki lub z mas imitujących beton. Każdy grill może zostać wyposażony w żeliwny ruszt, który posiada wygodną szufladę na popiół, stalową płytę na potrawy i elektryczny rożen. 
Żaden przydomowy ogród nie może obejść się bez basenu ogrodowego. Nasze przedsiębiorstwo jest importerem hiszpańskich basenów ogrodowych. Baseny te produkowane są w postaci segmentów z białej, lakierowanej stali. Wewnątrz znajduje się okładzina PCV odporna na promienie UV.  Wykonujemy także baseny drewniane. Istnieje możliwość wbudowania basenu w podesty lub i tarasy ogrodowe. Zabudowy tarasowe basenów wykonujemy z drewna krajowego oraz egzotycznego. Do ogrzewania i rozświetlenia przydomowych tarasów oferujemy lampy i promienniki gazowe. Na szczególne wyróżnienie zasługują naszym zdaniem coraz bardziej popularne prysznice solarne – w bogatej gamie kolorów i kształtów. 
Dzięki nieustannej trosce o wysoką jakość produktów, zdobyliśmy zaufanie wielu osób. Nasze produkty można spotkać w domach i ogrodach polskich i zagranicznych klientów. Misją naszej firmy jest dostarczanie asortymentu najwyższej jakości. Dbamy, by każdy produkt pochodzący z  naszej oferty był synonimem solidności i funkcjonalności.
Ponieważ nasza firma pragnie nieustannie się rozwijać, bardzo interesuje nas konstruktywna krytyka. Chcemy wiedzieć, co Ci nie odpowiada, czego Ci brakuje w naszym asortymencie oraz co możemy zrobić lepiej. W tych sprawach prosimy napisać na adres info@tapis.pl

tapis-pl

ul. Wędkarska 5

93-458
Łódź


woj. łódzkie


Telefon:42 682 42 23

WWW:
http://www.tapis.pl

Godziny otwarcia: 9.00-17.00Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:04 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin