Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Trudne zabrudzenia? Skorzystaj z past do mycia rąk

Trudne zabrudzenia? Skorzystaj z past do mycia rąk

Zabrudzenia rąk – zarówno w domu, jak i zakładzie, podczas wykonywania szeregu czynności, są nieodzownym elementem. Plamy z farby, oleju oraz innych substancji są trudne do usunięcia i samo mydło nie sprawi, że znikną. Aby nie narażać swoich dłoni na działanie żrących środków, warto skorzystać z właściwości past do mycia rąk.

 

Pasta – skuteczny środek na uciążliwe zabrudzenia

Stworzone specjalnie do usuwania trudnych zabrudzeń pasty są bezpieczne dla skóry, a co więcej – w szybki sposób można pozbyć się za ich pomocą plam z farby czy też innych substancji.

Rynek oferuje szeroką gamę past do mycia rąk, wśród których można znaleźć pasty wielozadaniowe, które spełnią wszystkie wymagania Klientów.

Ażeby ułatwić wybór odpowiedniej pasty, przedstawimy dziś kilka produktów, które świetnie sprawdzają się w różnych sytuacjach i potrafią zwalczyć nawet najtrudniejsze zabrudzenia rąk i dłoni.

Pożegnaj się ze smarem i olejem

Dla osób pracujących w przemyśle samochodowym przeznaczona jest pasta firmy EILFIX. Podczas pracy przy autach pozostanie czystym jest nie lada wyzwaniem. Niektóre zadania nie pozwalają wręcz pracować w rękawiczkach, które stanowiłyby doskonałą ochronę rąk, dlatego taka pasta świetnie poradzi sobie z często występującymi zabrudzeniami.

Opisywana pasta w swoim składzie posiada substancje aktywne, które doskonale radzą sobie z uciążliwymi smarami czy olejami. Dzięki temu bardzo łatwo jest się pozbyć – wydawać by się mogło – trudnych do usunięcia zabrudzeń skóry.

Pasta EILFIX ma delikatne, ale zarazem skuteczne działanie. Już niewielka jej ilość pozwoli uporać się z zabrudzeniami związanymi z rodzajem wykonywanej pracy. Producent gwarantuje, że jest ona w stu procentach bezpieczna dla skóry i nie wywołuje żadnych alergicznych powikłań. Jest ona dostępna – między innymi – w warszawskiej firmie Glovex.

Męskie dłonie także mogą być gładkie

Każdy mężczyzna wykonujący prace fizyczne doskonale wie, jak zabrudzenia smarem, olejem oraz innymi środkami wpływają na skórę dłoni. Częste ich mycie dodatkowo wysusza naskórek, który ma tendencję do pękania.

Takie dłonie nie wyglądają zdrowo, a doprowadzenie ich do odpowiedniego stanu jest często długotrwałą i żmudną pracą. Osoby, które narażone są na takie negatywne działanie różnych substancji, powinny starannie zadbać o swoje ręce oraz dłonie.

Właśnie dla nich zalecana jest pasta do mycia rąk SANDEXON. Oprócz aktywnych składników, które szybko i skutecznie usuwają ciężkie do zmycia zabrudzenia, posiada także wazelinę oraz lanolinę, które wygładzają i nawilżają skórę. Jeżeli będziesz stosować podczas pracy tę pastę do mycia rąk, możesz zapomnieć o długotrwałym procesie związanym z odmaczaniem dłoni oraz ich częstym nawilżaniem – ta pasta zastąpi wszystkie te czynności.

Pasta ekologiczna

Pasta do mycia rąk LUX jest produktem, który zachwyci każdego, kto chce jak najlepiej dbać o środowisko naturalne. Jest ona w pełni ekologiczna i bardzo szybko ulega biodegradacji. Pasta LUX również opiera się na składnikach aktywnych, które szybko i skutecznie usuwają trudne zabrudzenia. Świetnie sprawdza się w przemyśle samochodowym, ale także malarskim oraz drukarskim – zabrudzenia z farby czy tuszu nie są dla niej żadną przeszkodą. Już mała jej ilość zwalcza najtrudniejsze zabrudzenia.

trudne-zabrudzenia-rak

Pasta ze ścierniwem na poważne zabrudzenia

Powyżej wymieniane pasty świetnie radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Jeżeli jednak Twoja praca wiąże się z tym, że często zmagasz się z poważnymi i trudnymi do zmycia zabrudzeniami, przydatna z pewnością okaże się pasta do mycia rąk firmy FLOREN – ze ścierniwem, czyli piaskiem kwarcowym, który dodatkowo wspomoże jej działanie.

Warto zaznaczyć, że pasta ta nie wywołuje reakcji alergicznych oraz jest bezpieczna dla środowiska. Korzystając z niej w swojej pracy możesz mieć pewność, że nawet najpoważniejsze zabrudzenia znikną bez najmniejszego problemu.

Dłonie to nasza wizytówka, dlatego należy o nie dbać. Dzięki przedstawionym powyżej pastom do mycia rąk zapomnisz o długich męczarniach związanych z doprowadzeniem ich do zadowalającego stanu. Mała ilość pasty w krótkim czasie sprawi, że Twoje dłonie będą czyste, nawilżone i zadbane.Updated: 23 czerwca, 2016 — 4:07 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin