Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Twój Ogród Marzeń

Twój Ogród Marzeń

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej.
Wiemy, jak trudnym zadaniem jest połączenie estetyki z funkcjonalnością, dlatego oferujemy Państwu naszą pomoc w tworzeniu własnego ogrodu marzeń. Wyjątkowy nacisk kładziemy na atrakcyjny układ kompozycyjny i odpowiedni dobór gatunków.

Sprawimy, iż ogród będzie zachwycał nie tylko wiosną i latem, ale także jesienią i zimą. Zajmujemy się także realizacją naszych projektów.

Oferujemy pełen zakres usług, począwszy od projektu aż po realizację.

Świadczymy całosezonowe pakiety pielęgnacji ogrodu – nie muszą się już Państwo martwić o sprzęt, środki ochrony roślin czy nawozy. W ramach pakietu oferujemy także fachowe doradztwo ogrodnika i architekta krajobrazu.

Czym różnimy się od konkurencji?

Zarówno projekty, jak ich realizacje oparte są na gruntownym, kierunkowym wykształceniu oraz dbałości o szczegóły.

Nasze projekty dopracowujemy do perfekcji – są dokładne i przejrzyste tak, iż nawet samodzielna ich realizacja nie będzie stanowić żadnego problemu. Dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem, co pozwala Państwu już teraz przekonać się, jak będzie się prezentował Wasz przyszły ogród.

Państwa sugestie są dla nas najcenniejszą informacją, dlatego przed przystąpieniem do procesu projektowania, przeprowadzamy z Inwestorem dokładny wywiad. Dzięki naszemu doświadczeniu firma Twój Ogród Marzeń wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Projekt koncepcyjny modyfikujemy aż do momentu pełnej satysfakcji.

Zrozumienie i zadowolenie Klienta to priorytet naszej pracy.

Projekty ogrodów wykonujemy na obszarze całej Polski i Europy, współpracujemy z firmami we Francji i Szwajcarii. Zakładanie ogrodów, systemy automatycznego nawadniania, nawierzchnie ogrodowe wykonujemy na obszarze Krakowa, małopolski i okolic.

Kolorowe niczym tęcza kwiaty, nietuzinkowe drzewka i krzewy, szemrzące strumyki czy oczka wodne, kręte alejki, ozdobne kamyki i to, co tworzy magiczną atmosferę, czyli kojący zmysły zapach. Marzy Ci się przepiękny ogród, w którym każda spędzona chwila jest niczym nagroda? Masz pomysł na zagospodarowanie wolnej przestrzeni, ale nie wiesz jak go zrealizować? Projektowanie ogrodów to nasza pasja, dlatego chętnie pomożemy Ci stworzyć coś niepowtarzalnego. Twoja wizja w połączeniu z naszym doświadczeniem to solidny fundament do stworzenia ogrodu jak z bajki.

Twój ogród marzeń – projektowanie ogrodów, wykonawstwo, pielęgnacja.

tw-j-ogr-d-marze-

spokojna 6

Puck
84-100


woj. pomorskie


Telefon:500 170 697

WWW:
http://www.twojogrodmarzen.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin