Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Viv

Viv

Firma VIV LTD jest holdingiem międzynarodowym, który od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości nowoczesnych urządzeń rekreacyjnych. Swoje produkty sprzedaje na wszystkich kontynentach, dlatego posiada przedstawicielstwa handlowe w wielu krajach świata, m.in. w USA, Austrii, Hiszpanii, Rosji, Chorwacji, Egipcie oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Sprzedaż na tak szeroką skalę jest czynnikiem silnie stymulującym firmę do ciągłego rozwoju potencjału produkcyjnego, co widoczne jest w powstawaniu nowych oddziałów jak i linii produkcyjnych.Holding posiada oddziały produkcyjne m.in. w USA, Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich i należy do nielicznej grupy firm wytwarzających urządzenia rekreacyjne, których produkcja oparta jest na kilku liniach produkcyjnych.

Dzięki licznym rozgałęzieniom bazy produkcyjnej holding jest w stanie wytwarzać urządzenia różnego typu: pneumatyczne, mechaniczne, pneumatyczno-mechaniczne, mechaniczno-elektryczne, mechaniczno-elektroniczne oraz pneumatyczno-mechaniczno-elektroniczne, co jest zjawiskiem bardzo rzadko spotykanym w branży rozrywkowo -rekreacyjnej.

Asortyment firmy jest stale poszerzany o nowe rodzaje i wzory, które odpowiadają trendom panującym w przemyśle rekreacyjnym i zabawkarskim, a przede wszystkim wymaganiom odbiorców, nad czym pracują liczne zespoły specjalistów w biurach konstrukcyjnych i projektowych.

Firma zdaje sobie sprawę z tego, że satysfakcja klientów płynąca z bezawaryjnego i długoletniego użytkowania urządzenia  jest  podstawą do dalszej współpracy i tworzenia nowych kontaktów handlowych, dlatego wykorzystuje do  produkcji  sprzętu  najnowocześniejsze  technologie  oraz  najlepsze  materiały i  komponenty, które sprowadza z USA, Włoch,   Francji,   Anglii   i   Niemiec,  a  wiele  elementów  ułatwiających eksploatację i transport urządzeń projektuje i wytwarza sama.

Świadomość ogromnego zaufania nabywców, które widoczne jest w stale rosnącej liczbie zamówień i beztroskiej zabawie użytkowników na różnych urządzeniach, obliguje firmę do produkowania sprzętu spełniającego wysokie standardy bezpieczeństwa, co jest możliwe dzięki stosowaniu do jego wyrobu specjalnie dobranych materiałów oraz odpowiednich rozwiązań technicznych. Bezpieczeństwo i jakość są zatem priorytetami firmy, które dały podstawę do zbudowania silnej marki i stanowią wyznaczniki przyszłej działalności holdingu.

Otwartość na współpracę zarówno z osobami prywatnymi, firmami, jak również z koncernami produkcyjnymi pozwoliła zaistnieć holdingowi na rynku nie tylko jako producentowi urządzeń rekreacyjnych, ale także jako wykonawcy urządzeń reklamowych. Duże doświadczenie w tej dziedzinie produkcji, które firma zdobyła dzięki realizacji wielu kontraktów, widoczne jest w doskonałym wykonaniu urządzeń często będących precyzyjnymi kopiami oryginalnych produktów, czego najlepszym przykładem mogą być reklamy przygotowane m.in. dla koncernów Coca-Cola Company, McDonald’s, Sony, Ford. Ta prężnie rozwijająca się gałąź działalności produkcyjnej zgromadziła  wokół  siebie  bardzo  szerokie grono  odbiorców,  co  spowodowało  umieszczenie  holdingu na jednym z głównych miejsc w światowej czołówce producentów pneumatycznych nośników reklamowych.

viv

Garnek, ul. Główna 5a

42-270
Kłomnice


woj. śląskie


Telefon:34 328 16 94

WWW:
http://www.viv.com.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin