Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.

Istotą działania Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej S.A. z siedzibą w Poznaniu jest budowa zintegrowanego łańcucha dystrybucji produktów rolno-spożywczych dla stworzenia optymalnych warunków dla jego uczestników przy zapewnieniu obowiązujących wymogów bezpieczeństwa żywności.

POLITYKA JAKOŚCI

Misja Spółki realizowana jest poprzez:

Administrowanie rynku hurtowego w sposób zapewniający optymalizację warunków działalności handlowej jego uczestników oraz obrót produktami rolno-spożywczymi w sposób spełniający wymagania bezpieczeństwa żywności.

Prowadzenie działalności handlowej opartej na optymalnych rozwiązaniach dystrybucyjno-logistycznych z uwzględnieniem zasad Systemu Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności w obszarze działalności handlowej.

Ciągłe podnoszenie świadomości i umiejętności kadry w celu doskonalenia naszego przedsiębiorstwa w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania, funkcjonującego w oparciu o wymagania norm ISO 9001:2000 i ISO 22000:2005, zastępującą normę DS 3027 E:2002.

Organizowanie rynków pierwotnych poprzez prowadzenie działalności integracyjno-szkoleniowej oraz inicjowanie i koordynowanie działalności produkcyjnej.

Prowadzenie działalności marketingowej celem rozpoznania potrzeb i wymagań rynku oraz podejmowania działań zmierzających do ich zaspokojenia.

wielkopolska-gildia-rolno-ogrodnicza-s-a-

Franowo 1

61-302
Poznań


woj. wielkopolskie


Telefon:(61)8763-200

WWW:

Strona główna
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin