Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

X Wiosenne Targi Ogrodnicze 27 – 28 Kwiecień 2019 – Stare Pole

X Wiosenne Targi Ogrodnicze 27 – 28 Kwiecień 2019 – Stare Pole

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, już po raz dziesiąty, organizujemy dla Państwa Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu.

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem ogrodów i mieszkań. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy spożywcze, budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką, a także obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, Targom towarzyszyć będzie wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Nasi Goście będą mieli również okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta X Wiosennych Targów Ogrodniczych spełni oczekiwania wszystkich zwiedzających – umożliwi miłe spędzenie czasu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach wystawców z kraju i z zagranicy oraz do odwiedzenia targów przez gości i mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

Tereny targowe będą otwarte w sobotę i niedzielę w godz. 10-17. Doświadczenie lat poprzednich pokazuje, że ci, którzy mogą, powinni skorzystać z pociągu. Jak wiadomo, do Starego Pola prowadzi tylko jedna droga („krajówka” nr 22), który przy okazji imprez targowych mocno się korkuje. Nad bezpieczeństwem jak zawsze będą czuwali policjanci z komendy powiatowej w Malborku.

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym już po raz dziesiąty organizujemy Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu – wyjaśnia Adam Kopeć, komisarz imprezy.

Organizator:
Oddział Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Starym Polu
PODR Stare Pole

Kiedy:
27 – 28 Kwiecień 2019 – Stare Pole

Kontakt:
Adres: ul. Marynarki Wojennej 21,
82-220 Stare Pole
tel. 55 270-11-00, fax 55 270-11-62
email: starepole@podr.pl

Plan targów:
http://podr.pl/wp-content/uploads/2019/02/4_Plan-targ%C3%B3w-WTO-2019.pdfUpdated: 19 kwietnia, 2019 — 11:59 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin