Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

XI Targi Ogrodniczo – Pszczelarskie? 13-14 Kwiecień 2019 LUBAŃ

XI Targi Ogrodniczo – Pszczelarskie? 13-14 Kwiecień 2019 LUBAŃ

Data imprezy:
13-14 04 2019 r.

XI Targi Ogrodniczo – Pszczelarskie? 13-14 Kwiecień 2019 LUBAŃ

Miejsce Wydarzenia:
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział Lubań k/Kościerzyny,

Strona WWW:

Targi

XI Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie – Lubań
Już po raz jedenasty organizujemy Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu, które odbędą się w dniach 13-14 kwietnia 2019 r.

Ideą organizowanych Targów jest zachęcanie mieszkańców obszarów wiejskich, okolicznych miast do urządzania swoich ogrodów tak, aby były miejscem odpoczynku w otoczeniu kwiatów, krzewów oraz mebli ogrodowych. Wiosna jest do tych prac idealnym okresem.

Podczas targów firmy zaprezentują szeroki asortyment drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Zakupić będzie można cebule kwiatowe, sadzonki kwiatów, warzyw oraz ich nasiona. Nie zabraknie również stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami ogrodniczymi, sprzętem do pielęgnacji trawników.

Targi z roku na rok są coraz większe i przyciągają również firmy z branży budowlanej, ciepłowniczej, odnawialnych źródeł energii, motoryzację. Dużą część zajmuje prezentacja pszczelarska, począwszy od miodów na sprzęcie kończąc. Nie zabraknie stoisk handlowych, gdzie będzie można zakupić praktycznie wszystko, począwszy od odzieży, butów itp.

Zapraszamy do udziału firmy, które jeszcze nie prezentowały się w Lubaniu, bo naprawdę warto, co widać na zamieszczonych zdjęciach. Oczywiście tradycyjnie będzie dostępne wesołe miasteczko, jak również stoiska gastronomiczne, stąd zaproszenie do przyjazdu całymi rodzinami, aby miło spędzić czas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Komisarz Targów
Andrzej Okrój
e-mail: a.okroj@podr.pl, tel. 607 462 000, www.podr.plUpdated: 7 kwietnia, 2019 — 3:36 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin