Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Zakład Stolarski Andrzej Miedziński

Zakład Stolarski Andrzej Miedziński

Domy z drewna to jedno z najbardziej przyszłościowych rozwiązań. Dzięki znakomitym właściwościom tego surowca, domki letniskowe oraz domki całoroczne z drewna są ciepłe, ekologiczne i funkcjonalne. Także akcesoria takie jak altany drewniane czy meble ogrodowe drewniane cieszą się ogromną popularnością wśród osób wypoczywających na łonie natury.

Właściciele ośrodków rekreacyjnych i wypoczynkowych coraz częściej podejmują decyzję, aby na terenie swoich obiektów umieścić małe domki letniskowe lub domki całoroczne z drewna, ponieważ jest to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne. Technologia, na podstawie której budowane są domy z drewna, posiada wieloletnią tradycję, a ponadto idealnie sprawdziła się w klimacie umiarkowanym.

Naszą ofertę stanowią m. in. altany, domki letniskowe, wiaty garażowe i altanki ogrodowe. Proponujemy także nowoczesne meble ogrodowe, drewniane place zabaw, domki narzędziowe oraz wiele innych produktów. Poza oferowanymi przez nas wzorami, mogą Państwo także zlecać realizację projektu według własnego pomysłu.

Działalność w branży stolarskiej rozpoczęliśmy w 2003 roku i od tego czasu z powodzeniem funkcjonujemy na rynku. Posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji elementów architektury ogrodowej. Oferowane przez nas altany drewniane, domy z drewna, meble ogrodowe drewniane oraz pozostałe akcesoria charakteryzują się ogromną starannością wykonania.

Jeśli zainteresowały Państwa nasze domki ogrodowe lub marzy się Państwu piękna drewniana altana, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Kowale pod Częstochową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod numerami telefonu 881 942 376, 696-056-640, 784 326 929 i faksem (034) 3283593. Oczekujemy również na kontakt via e-mail: altanex@tlen.pl, miedzinski@miedzinski.pl. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w dziale KONTAKT. Producent – Zakład stolarski Miedziński

Każdy domek czy altana ogrodowa zamówiona w Zakładzie Stolarskim „Miedziński” wyróżnia się wysoką jakością i estetycznym wyglądem, dlatego jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie dla Państwa w pełni satysfakcjonująca.

zak-ad-stolarski-andrzej-miedzi-ski

Kowale 21

42-274
Konopiska


woj. śląskie


Telefon:881 942 376

WWW:
http://www.miedzinski.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin