Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Zieleń

Zieleń

Zielen24.pl jest internetową platformą sprzedaży Centrum Ogrodniczego Zieleń-Bogusławscy zlokalizowanego w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 14A. Sprzedaż w internetowym sklepie Zielen24.pl prowadzona jest równolegle ze sprzedażą stacjonarną w olsztyńskim Centrum Ogrodniczym, co oznacza, że wszystkie towary oferowane w sklepie zielen24.pl dostępne są również w stacjonarnym Centrum Ogrodniczym.

Spółka Zieleń-Bogusławscy jest rodzinną firmą prowadzącą działalność na rynku ogrodniczym od 1991 roku. Początkowo oferowała usługi ogrodnicze w zakresie urządzania i pielęgnacji terenów zieleni, a od 1994 roku rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż artykułów ogrodniczych w ramach wybudowanego Centrum Ogrodniczego Zieleń-Bogusławscy.

Obecnie Centrum Ogrodnicze Zieleń-Bogusławscy oferuje gamę ponad 20 tysięcy produktów dla domu i ogrodu zaprezentowanych na 1500m2 powierzchni sprzedaży w centrum stolicy Warmii i Mazur.

Od 2007 roku promujemy swoje produkty na terenie całego kraju za pośrednictwem sklepu internetowego Zielen24.pl. Duże zaangażowanie w jakość obsługi naszych klientów internetowych skutkowało dużym zainteresowaniem tą formą zakupów w wyniku czego sklep Zielen24.pl zyskał pokaźne grono stałych klientów. Dbając o najwyższą jakość usług i wygodę naszych klientów, w 2013 roku przygotowaliśmy nową, bardziej przejrzystą wersję sklepu Zielen24.pl, nad której rozwojem nieustannie pracujemy.

ziele-

ul. Pstrowskiego 14A

10-602
Olsztyn


woj. warmińsko-mazurskie


Telefon:89 534 19 30

WWW:
http://www.zielen24.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin