Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Dombal

Dombal

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
Mamy nadzieję, że znajdziecie tu potrzebne Wam informacje, a nasz serwis internetowy spotka się z Waszą przychylnością i będziecie tu wracać po interesujące Was materiały i informacje.

Dombal działa na rynku od 1996 roku. Od lat zajmujemy się sprzedażą DREWNA OGRODOWEGO w kilku naszych sklepach firmowych. Czujemy się doświadczoną i kompetentną firmą w dziedzinie DREWNA OGRODOWEGO oraz DREWNIANYCH KONSTRUKCJI ZEWNĘTRZNYCH.

Od roku 2000 jesteśmy dystrybutorem produktów do zabudowy powierzchni – ECORASTER SYSTEM. Doskonałe walory użytkowe i techniczne kratek drogowo-trawnikowych ECORASTER potwierdziło wielu zadowolonych klientów.
Jednocześnie jesteśmy dystrybutorami wysokiej jakości impregnatów oraz olejów renomowanych niemieckich firm OSMO i REMMERS.
Ponadto zajmujemy się dystrybucją takich marek jak ICOPAL i BLUE RABBIT (drewniane zabawki ogrodowe).

Obecnie w planach jest rozbudowa sieci sklepów w bliskich okolicach miasta Warszawa oraz minimalizacja oferty usługowej na rzecz rozbudowy sieci handlowej.

Kilka lat temu rozpoczeliśmy także produkcję i dystrybucję PROFESJONALNYCH ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY. Od roku 2002 sprzedajemy te produkty pod wspólną marką – PMO ( Park Miasto Osiedle ).

Zapraszamy do współpracy.

Sprzedaż detaliczna i podstawowe informacje o produktach i usługach dostępne bezpośrednio w naszych sklepach firmowych.
Sprzedaż hurtowa i dystrybucja oraz obsługa firm i instytucji – prosimy o kontakt z naszym głównym oddziałem przy ul. Wał Miedzeszyński 584 w Warszawie.

dombal

ul. Wał Miedzeszyński 584

03-994
Warszawa


woj. mazowieckie


Telefon:22 672 00 10

WWW:
http://www.dombal.com.pl/Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin