Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Jagram

Jagram

Największa oferta na rynku.

Jagram to największa w Polsce oferta drewnianych altan, pergol i paneli ogrodzeniowych. Na stronach naszego serwisu znajdziecie Państwo modele altan otwartych, zamkniętych, domki ogrodowe a także pawilony i szklarnie. Dopełnieniem naszej oferty jest szeroka gama mebli i wyposażenia ogrodowego.
22 lata doświadczenia     

22 lata doświadczenia
Jesteśmy jednym z pierwszych dystrybutorów drewna ogrodowego w Polsce. Już od 22 lat wyroby przez nas sprzedawane cieszą się dużym uznaniem klientów w takich krajach jak Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Cypr, USA, Kanada, Japonia oraz Korea. W tym czasie staliśmy się liderem w projektowaniu, obróbce, oraz impregnacji drewnianej architektury ogrodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu produkty sprawdzone przez tysiące klientów w różnych krajach i strefach klimatycznych.
Doświadczona kadra     

Doświadczona kadra
Jagram to przede wszystkim doświadczona kadra. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach: technolodzy drewna, projektanci, doświadczeni montażyści. Dzięki profesjonalnemu zespołowi produkty sprzedawane przez Jagram wyróżnia oryginalny design, bardzo prosty montaż, oraz trwałość materiałów.

jagram

Jagram Konopnickiej 6/363

00-491
Warszawa


woj. mazowieckie


Telefon:22 628 9772

WWW:
http://jagram.com.plUpdated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin