Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

DREWAL

DREWAL

Firma “Drewal” powstała w 1987 roku, początkowo był to rodzinny zakład produkujący listwy oraz boazerię. Obecnie jesteśmy jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych i dystrybucyjnych w regionie. Produkujemy meble pokojowe, kuchenne, ogrodowe, place zabaw, altany ogrodowe, drzwi, schody, listwy, boazerię, specjalizujemy się w różnego rodzaju wyrobach z litego drewna.Drewal – producent mebli sosnowych
Drewal – producent mebli sosnowychWychodząc naprzeciw potrzebom Klienta, od początku swojej działalności, poszerzamy swój asortyment o nowe wzory, unowocześniamy i rozbudowujemy park maszynowy. Wdrażamy nowe technologie obróbki drewna i automatyzacji procesów produkcji mebli. Doświadczone i kompetentne grono naszych pracowników dba o to, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Znaczną uwagę przywiązujemy do opinii i bezpośredniego kontaktu z klientem, przez co możemy w krótkim czasie dostosować się do potrzeb i życzeń klienta. Konkurencyjna cena w połączeniu z wysoką jakością, szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i zadowolenie naszego klienta to podstawowy cel jaki sobie stawiamy. Do tego szeroki asortyment zarówno mebli jak i innych wyrobów drewnianych  wszystko to sprawiło, że firma Drewal zdobyła sobie uznane miejsce w kraju oraz za granicą.

Drewal – producent mebli sosnowychLinia mebli Del Sol powstała dzięki nowym możliwościom technologicznym jakimi obecnie dysponujemy. Zmodernizowany park maszynowy sterowany komputerowo stwarza wiele nowych możliwości w produkcji nowoczesnych i wysoko jakościowych mebli.

Drewal – producent mebli z litego drewna sosnowego

Kolekcja Del Sol jest połączeniem oczekiwań naszych klientów i najnowszych światowych trendów w projektowaniu mebli. Łączy w sobie nowoczesność z naturalnym, tradycyjnym i najbardziej ekologicznym surowcem jakim jest lita sosna. Piękno, prostota, solidne wykonanie gwarantujące trwałość na lata, atrakcyjna linia a jednocześnie bliskość natury  to wszystko wyróżnia nasze meble z linii Del Sol. Jest to kolejny krok naszej firmy w zdobywaniu uznania i spełnianiu potrzeb naszych szanownych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dziękujemy za zaufanie i życzymy satysfakcji z używania naszych mebli. Jesteśmy przekonani, że będą służyć Państwu przez długie lata.

drewal

Toporzysko 76

34-240
Jordanów


woj. małopolskie


Telefon:18 287 32 13

WWW:
http://drewal.com.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin