Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

FHU “ŁACIAK”

FHU “ŁACIAK”

Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli sprawiło, że nasza firma zyskała grono wiernych i zadowolonych ze świadczonych przez nas usług klientów. W naszej ofercie znajdują się meble ogrodowe, barowe, góralskie i biesiadne. Udostępniamy Państwu również wiele ciekawych wzorów i kolorów, wśród których z łatwością każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, dlatego też zdecydowaliśmy się na poszerzenie wachlarza naszych propozycji, który rozbudowaliśmy o meble restauracyjne oraz ogródki piwne. Proponowane przez nas meble posiadają atrakcyjny, rustykalny styl, dzięki czemu są one bardzo chętnie wykorzystywane w lokalach utrzymanych w stylu „country”.

Proponujemy Państwu całościowe, uniwersalne zestawy mebli wykorzystywanych w lokalach gastronomicznych, a wśród nich: szafy, szafki, bary, hokery, półki, drzwi, parawany,szyldy reklamowe, ręcznie rzeźbione reklamy itp.

Zawsze staramy się, aby nasze produkty odpowiadały wymaganiom i preferencjom Klientów. Jeżeli tylko będziemy w stanie, spełnimy wszystkie Państwa prośby. Dodatkowo zaznaczamy, że proponujemy wyroby odznaczające się najwyższą jakością, których ceny kształtują się na naprawdę niewysokim poziomie.
Każdy produkt, który wychodzi spod naszej ręki, jest od początku do końca wykonany z drewna i posiada naturalny oflis. Poza tym ogromną wagę przywiązujemy do tego, aby składane przez Państwa zamówienia wykonywane były z jak największą starannością i w najkrótszym możliwym terminie.

Nasze meble znaleźć można w przeszło 200 lokalach znajdujących się zarówno w Polsce jak i w różnych w krajach w całej Europie.

Wśród naszych propozycji znajdują się:

krzesła
stoły
ławy
krzesła barowe (hockery)
szyldy reklamowe
rzeźba w drewnie

fhu-aciak-

ul. Tadeusza Kościuszki 86b

42-450
Niegowonice


woj. śląskie


Telefon:(32) 672-21-17

WWW:
http://www.meble-laciak.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin