Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Ekomebel

Ekomebel

Ekomebel jest rodzinną firmą, która powstała w 1989 roku. Sąsiedztwo dębowych lasów przywiodło chęć utrwalenia ich piękna w najbliższym otoczeniu. Wkrótce potem zrodził się pomysł wytwarzania dębowych mebli ogrodowych w niepowtarzalnym rustykalnym stylu.

Zaczęliśmy od produkcji foteli, ławek i stołów, ale wkrótce musieliśmy poszerzyć naszą ofertę tak, by sprostać oczekiwaniom klientów. Powstały ogrodowe huśtawki, leżaki, hamaki, barki, karmniki dla ptaków…

Każdego roku wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty, z których każdy chroniony jest Prawem Patentowym. Są to meble projektowane przez konfrontację naszych pomysłów z zapotrzebowaniem odbiorców i z Naturą. Niezmiennie bowiem od lat ściśle z Nią współpracujemy. Nasza tarcica pochodzi z ekologicznie zarządzanych lasów. Racjonalną gospodarkę leśną wspomagamy wykorzystując przy produkcji naszych mebli gałęzie i konary dębowe, które są zazwyczaj niszczone – piękno ich niepowtarzalnych kształtów utrwalamy w naszych meblach na długie lata.

Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę rzemieślników, którzy znakomicie dają sobie radę przy pracy nad nietypowymi zamówieniami. 

ekomebel

Klebark Mały 27

10-687
Olsztyn


woj. warmińsko-mazurskie


Telefon:(89) 532 02 90

WWW:
http://www.ekomebel.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin