Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Kiermasz “Pamiętajcie o ogrodach” 20 i 21 września 2014 Szczecin

Kiermasz “Pamiętajcie o ogrodach” 20 i 21 września 2014 Szczecin

Kiermasz Ogrodniczy “Pamiętajcie o ogrodach” jest dwudniową imprezą handlowo – wystawienniczą. Odbywa się ona dwa razy w roku, w maju i we wrześniu. Tradycyjną lokalizacją Kiermaszu jest najbardziej reprezentacyjne miejsce w centrum Szczecina – Wały Chrobrego. Na trzech ulicach znajdujących się w obrębie Wałów rozmieszczane są stoiska handlowe i wystawiennicze, atrakcje dla odwiedzających oraz mała gastronomia. Propozycję udziału w Kiermaszu kierujemy do ogrodników i szkółkarzy, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan, szklarni, mebli i małej architektury ogrodowej, projektantów i architektów krajobrazu oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją. Do dyspozycji wystawców oddajemy powierzchnie pod stoiska z dostępem do energii elektrycznej i wody, zapewniamy ochronę terenu w godzinach nocnych i bezpłatny wstęp dla klientów.

Imprezy z cyklu “Pamiętajcie o ogrodach” odbywają się nieprzerwanie od 2000 r. ciesząc się bardzo dobrą opinią wśród wystawców i ogromnym zainteresowaniem odwiedzających ją gości. Według jej uczestników i obserwatorów jest ona jedną z największych tego typu imprez ogrodniczych w Polsce.

Firmy i osoby zainteresowane udziałem w Kiermaszu prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej znajdującej się na tej stronie internetowej. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

kirmasz ogrnodniczy

Piękne Wały Chrobrego w samym centrum Szczecina, tłumy odwiedzających i Wystawy Florystyczne towarzyszące Kiermaszowi, stanowią o niepowtarzalnym charakterze tej imprezy. Niezmiennie, od roku 2000, Kiermasz odbywa się cyklicznie, w maju i we wrześniu.

JESIEŃ – 20 i 21 września 2014 r.

FM Firma Marketingowa Robert Szyjanowski
ul. Emilii Plater 96/56
71-635 Szczecin

Tel./fax 91 423 47 29
Tel. Kom. 604 470 020, 693 755 221

http://www.kiermaszogrodniczy.info/kiermaszUpdated: 27 kwietnia, 2016 — 5:19 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin