Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Kocham Ogród 2/2017

Kocham Ogród 2/2017

Kocham Ogród 2/2017

Na to wydanie „Kocham Ogród” czekaliście dłużej niż zwykle, lecz mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z niespodzianki, jaką Wam przygotowaliśmy. Z radością informuję, że od teraz nasz magazyn będziecie mogli znaleźć w kioskach nie co dwa miesiące, ale co miesiąc! Ogromnie się cieszę, bo to oznacza więcej możliwości dzielenia się z Wami inspiracjami i poradami ogrodniczymi.

Przy okazji zmiany częstotliwości ukazywania się „Kocham Ogród”, postanowiliśmy także wprowadzić kilka nowości w środku magazynu. Odświeżyliśmy szatę graficzną i dodaliśmy stronom więcej barw. Po długiej zimie jesteśmy spragnieni krokusów, tulipanów czy żonkili, dlatego wszystkie odcienie tych pięknych wiosennych kwiatów znajdziecie teraz na naszych rozkładówkach w kolorach belek, ramek i tabelek. Zamieściliśmy kilka nowych działów, a wszystko po to, by dać Wam jeszcze więcej pomysłów na aranżację zielonych zakątków. Ten numer jest także wyjątkowy z tego powodu, że dodaliśmy do niego aż 16 stron ekstra o wykorzystaniu kamienia w ogrodzie. 

 

Chcieliśmy Wam pokazać, że ten wspaniały surowiec nadaje się nie tylko na skalniaki, lecz także do budowy murków, schodów, grilli, ścieżek, ogrodzeń czy obwódek rabat. A co najważniejsze, że zawsze w połączeniu z zielenią roślin wygląda estetycznie i naturalnie. Kochani, nie chcę już rozpisywać się o tematach, które znajdziecie w magazynie, bo jest ich naprawdę sporo i myślę, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem przekonana, że wszelkie informacje o cięciu, opryskach, wysiewach czy zakładaniu rabat ułatwią Wam start w nowym sezonie ogrodniczym. Serdecznie zapraszam do lektury odmienionego „Kocham Ogród”, a jeśli znajdziecie chwilę, napiszcie mejla lub wiadomość na Facebooku czy Instagramie o tym, jak Wam się podoba nasz magazyn.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Kocham Ogród 2/2017 Przejdź do sklepu:
Kocham Ogród 2/2017Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin