Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 2/2015

Mój Piękny Ogród 2/2015

Mój Piękny Ogród 2/2015

Przedwiośnie nie musi kojarzyć się jedynie z biernym wyczekiwaniem wiosny. Jest to również okres, który można aktywnie wykorzystać, by w pełni rozpocząć sezon. Luty jest przy tym idealnym czasem, by na nowo przemyśleć swój ogród, a także by poprzez przebiśniegi przyglądać się pierwszym oznakom nadejścia upragnionej wiosny.

W drugim w tym roku wydaniu „Mojego Pięknego Ogrodu” polecamy, jak cieszyć się pierwszymi wiosennymi roślinami – nie tylko przebiśniegami, ale również kalinami wonnymi czy czarnym bzem. Przy planowaniu ogrodu warto przede wszystkim przemyśleć układ rabat.  Jak oryginalnie je zagospodarować, również dowiecie się Państwo z tego numeru. Znajdą się w nim również:

Propozycje nowych odmian popularnych drzew – np. świerkuPodpowiadamy, jak nadać ogrodowi indywidualny stylDwa pomysły na jeden ogród – zaciszny taras lub plac zabaw                         

W magazynie także praktyczne porady ekspertów: jak przygotować wydajne inspekty i domowe rozsady, jak dbać o drzewa z kulistą koroną oraz czym nieustannie od lat zachwyca nas morwa biała – to i wiele więcej w lutowym wydaniu „Mojego Pięknego Ogrodu”!

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 2/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 2/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin