Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 4/2018

Mój Piękny Ogród 4/2018

Mój Piękny Ogród 4/2018

Dla prawdziwego ogrodnika nie ma większego szczęścia niż nadejście wiosny i połączone z tym wkroczenie do ogrodu. I to nie po to, by delektować się pięknem uśpionej przyrody, ale po to, by z werwą i zapałem przystąpić do pracy.

To chyba jedyna taka praca na świecie, która przynosi wyłącznie radość! Bo nikt nam przecież nie każe godzinami sadzić, kopać czy grabić. A co na deser? Sama radość oczekiwania, co też nam pięknego wyrośnie.

Trudno jednak do ogrodu iść z pustymi rękami. Potrzebne są różne akcesoria, narzędzia, nasiona. I tu Mój Piękny Ogród przychodzi do Państwa z superofertą – z tym numerem naszego magazynu razem idziemy na zakupy! Od str. 100 znajdziecie Państwo kupony rabatowe, które pozwolą zrobić wiosenne sprawunki dużo taniej!

 

To okazja, za której warto skorzystać! Nowe narzędzia przydadzą się w pielęgnacji ogrodu, np. przycinaniu bajecznej glicynii (str. 6), zakładaniu nowych kompozycji balkonowych (str. 12) czy aranżacji niepowtarzalnych rabat bylinowych (str. 18).

Nasz ogród ma lśnić kolorami, radować, pięknie pachnieć oraz być wolny od chorób i szkodników (od str. 70). Kwiecień to także Wielkanoc, spędźmy ją radośnie, razem z rodziną i przyrodą w tle! Wesołego Alleluja!

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Polecamy naszą aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – GooglePlay dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 4/2018 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 4/2018Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin