Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 4/2017

Mój Piękny Ogród 4/2017

Mój Piękny Ogród 4/2017

Wreszcie przyszła. Wytęskniona, wyczekana wiosna. Gdzie spojrzeć, tam widać już dobrze jej wyraźne oznaki. A zatem do dzieła, zaczynamy kolejny sezon! Jak co roku o tej porze zabieramy naszych Czytelników na wielkie ogrodnicze zakupy. Okazją do powiększenia kolekcji roślin czy wymiany wysłużonego sprzętu jest nasza 3. wiosenna akcja rabatowa, organizowana we współpracy z renomowanymi szkółkami, sklepami i centrami ogrodniczymi.

Każdy, kto zgłosi się z opublikowanym w tym numerze kuponem (s. 100-105), ma okazję zrobić zakupy taniej niż zwykle! Szczególnej uwadze polecam bogatą kolekcję wiosennych bylin, zaprezentowanych w kolejnym superdodatku (s. 28-43).

Zapewniam, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co z tego może wyjść, przedstawiamy w artykule inspirowanym wspaniałościami podpatrzonymi w Ogrodach Hortulus (s. 24-26). A skoro o kolorach mowa, czy jedliście kiedyś fioletowe pomidory czy marchew? Może fioletowy groszek? Nie? Koniecznie przeczytajcie o nich w artykule Łukasza Skopa (s. 88-90). Życzę wszystkim smacznego przy wielkanocnym stole.

 

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 4/2017 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 4/2017Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin