Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 8/2015

Mój Piękny Ogród 8/2015

Mój Piękny Ogród 8/2015

Środek lata to wyczekiwany moment, pozwalający cieszyć się pięknem zaplanowanego ogrodu oraz owocami z własnych drzew i krzewów. Ale sierpień to nie tylko oszałamiające kolory, zapachy i smaki Matki Naturu. To przede wszystki  czas wytężonej pracy, o czym opowiadamy w najnowszym numerze MojegoPięknegoOgrodu.

W magazynie radzimy, jak stworzyć malownicze rabaty z sielskimi malwami, opowiemy o roślinnychgigantach i zaprezentujemy sylwetki turzycyosimskiej oraz najpopularniejszych ziół.

Temat numeru w zeszycie 8/2015 Mojego Pięknego Ogrodu

W części Porady ekspertów podpowiemy natomiast, jakie ogrodnicze czynności należy wykonać. Dbanie o swój ogród, warzywnik czy kwiaty na tarasie to nie tylko przyjemność, ale i inwestycja w piękniejsze rośliny w następnym sezonie. 

Prócz tego w sierpniowym numerze Mojego Pięknego Ogrodu:

Jak stworzyć ogród w stylu japońskimHiszpańskie patio – namiastka śródziemnomorskiego klimatu w Twoim ogrodziePyszne cukinie gotowe do zbioruRośliny o jadalnych kwiatachNajpiękniejsze morskie dekoracje do ogrodu i na taras

Sierpniowy numer Mojego Pięknego Ogrodu w sprzedaży od 24.07. Miesięcznik dostępny w kioskach i punktach sprzedaży prasy.

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu poleca aplikację mobilną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS. 

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia poprzez technologię Tap2c dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 8/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 8/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin