Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 6/2016

Mój Piękny Ogród 6/2016

Mój Piękny Ogród 6/2016

Czas w ogrodzie mierzony jest nie sekundami, godzinami czy dobami, lecz porami roku, ewentualnie okresami pogody i niepogody. Przypominam o tym, bo niektórzy do tej chwili liczą straty (nie wyłączając piszącego te słowa) po suszy, jaka nawiedziła kraj w ubiegłym roku, i próbują uzupełnićm luki w nasadzeniach. W mijającym właśnie półroczu pogoda była dla nas dość łaskawa, jednak okres największych upałów dopiero przed nami.

Wielu z nas wyjedzie na zasłużony urlop, zostawiając zielony dobytek na łaskę lub niełaskę pogody. Co zrobić, by po powrocie nie przeżyć rozczarowania? Podpowiedź podsuwamy w material o prowadzeniu ekologicznego ogródka (s. 80). Jest w nim mowa także o tym, jak bez chemii ochronić rośliny przed szkodnikami.

Jeśli o upałach mowa, nie sposób nie wspomnieć o propozycji na biały taras (s. 26), który, jako kolorystycznie neutralny, skutecznie ochłodzi letnią gorączkę. Wybierającym się na piesze czy rowerowe wycieczki polecam artykuł o tym, jak za pomocą rosnących na bezdrożach roślin leczyć drobne zadrapania i stłuczenia (s. 72). I warto wziąć aparat. O tym, jak robić ładne zdjęcia przyrody, pisze Tomek Ciesielski (s. 94). Pięknego czerwca!

Czerwcowy “Mój Piękny Ogród” dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:

                         

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że czerwcowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

  

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną – KsiężycowyKalendarzOgrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 6/2016 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 6/2016Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin