Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 7/2015

Mój Piękny Ogród 7/2015

Mój Piękny Ogród 7/2015

Długo wyczekiwany urlop, wakacje i pogoda sprzyjająca relaksowi – wszystko to sprawia, że chcemy jak najczęściej i najdłużej korzystać ze wszystkich dobrodziejstw przyrody. Pasjonaci ogrodnictwa sami tworzą własne oazy szczęścia i spokoju, w których łączy się przyjemne, czyli odpoczynek, z pożytecznym – dbaniem o otaczającą nas naturę.

W lipcowym Moim Pięknym Ogrodzie

Lipcowe wydanie naszego magazynu zawiera nie tylko okraszone przepięknymi zdjęciami artykuły o wyjątkowych roślinach – takich jak jeżówki, serduszka czy katemiabagienna, ale jest też źródłem cennych porad, np. jak powiększyć rosarium czy walczyć z mniszkamilekarskimi, oraz inspiracji, choćby pokazujących, w jaki sposób stworzyć stylowy ogródżwirowy.

Lipcowy Mój Piękny Ogród zawiera również:

Miejskie patia i podwórka – zielone oazy w samym centrum miastaPłonie ognisko – jak dobrać palenisko do ogrodu i na tarasPorzeczki i inne krzewy owocoweZachwycające kaliny – krzew do podziwiania w 150 odmianach

… oraz wiele więcej!

Podwórkowa ballada – artykuł z Mojego Pięknego Ogrodu 7/2015

Mój Piękny Ogród to nie tylko magazyn…

Lipcowy numer Mojego Pięknego Ogrody w sprzedaży od 26.06. Miesięcznik dostępny w kioskach i punktach sprzedaży prasy.

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu poleca aplikację mobiliną – Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych – Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia poprzez technologię Tap2c dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych. 

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród 7/2015 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród 7/2015Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin