Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród – wydanie specjalne 7/2017

Mój Piękny Ogród – wydanie specjalne 7/2017

Mój Piękny Ogród - wydanie specjalne 7/2017

„Mój Zielnik”, album do kolekcjonowania liści, został opracowany z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Zielnik stanowi atrakcyjne w formie i treści źródło wiedzy o świecie roślin i zachodzących w nim zjawiskach. Jesienny numer poświęcony został liściom drzew i krzewów.

Publikację opracowano z najwyższą dbałością o jakość merytoryczną, przywiązując równocześnie olbrzymią wagę do lekkości przekazu, odpowiedniego dla młodzieży. Z myślą o najmłodszych ostatnie strony zielnika zawierają dydaktyczne rysunkowe gry oraz zabawy.

 

 

Kolekcjonowanie liści jest nie tylko wspaniałą lekcją przyrody, ale może być również początkiem wielkiej pasji do natury. Zacznijmy od spaceru z zielnikiem po ogrodzie, parku czy lesie i obserwacji rosnących tam drzew. Co sprawia, że ich liście mają taki, a nie inny kształt? Dlaczego zmieniają jesienią swą barwę? Co sprawia, że jedne na zimę opadają, a drugie kurczowo trzymają się gałęzi? Życie drzew potrafi być naprawdę fascynujące, a prowadzenie zielnika pomoże znaleźć odpowiedzi na wymienione, jak i inne pytania. 

Po “Mój zielnik” zapraszamy do kiosków oraz salonów prasowych już 22 września!

Źródło: Mój Piękny Ogród
Gdzie kupić czasopismo Mój Piękny Ogród – wydanie specjalne 7/2017 Przejdź do sklepu:
Mój Piękny Ogród – wydanie specjalne 7/2017Updated: 28 grudnia, 2020 — 11:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin