Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Oaza-Palmy Sylwia Hennek

Oaza-Palmy Sylwia Hennek

Nasza firma powstała w lutym 2008 roku. Rozpoczynaliśmy od sprzedaży nasion roślin egzotycznych, głównie palm. Nieco później zainteresowaliśmy się sadzonkami. Obecnie jesteśmy jedyną w Polsce firmą wysyłkową oferującą tak szeroki wybór palm i bambusów ogrodowych.

oaza-palmy

W czerwcu 2011 brałyśmy także udział w Festiwalu Kwiatów w zabrzańskim Miejskim Ogrodzie Botanicznym. Ponadto wypożyczamy nasze rośliny jako przenośną zieleń na różne imprezy, np. Targi Turystyki czy jako element letniego wystroju restauracji na wolnym powietrzu.Oferujemy nie tylko sadzonki pięknych roślin, ale przede wszystkim rzetelne informacje i profesjonalne doradztwo oparte na wiedzy zdobytej dzięki palmowo-bambusowej pasji.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również architektów wnętrz i krajobrazu, właścicieli lokali, którym zależy na zainteresowaniu klientów egzotycznym wystrojem. Współpracujemy z licznymi biurami projektów na terenie całej Polski. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Staramy się także odpowiadać na zapytania o rośliny, których jeszcze w naszej ofercie nie ma, dlatego jeśli poszukują Państwo konkretnego gatunku palmy, bambusa czy agawy – zapraszamy do kontaktu.

http://www.oaza-palmy.pl/

Oaza-Palmy Sylwia Hennek
ul. Opolska 50
46-061 Boguszyce

NIP 9910285257?
REGON 161481990

Kontakt telefoniczny
668 411 355
e-mail: biuro@oaza-palmy.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin