Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Pati i Maks D. P. Chocieszyńscy Sp. J.

Pati i Maks D. P. Chocieszyńscy Sp. J.

Drodzy Państwo,

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, troska o jego wygodę, prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo stają się dla Państwa najistotniejsze. Jest to również najważniejsze zadanie dla naszej firmy.

 

Od 1991 roku, czyli od momentu otwarcia naszego sklepu, dzieci i ich potrzeby zawsze były w centrum naszych zainteresowań. Nazwa sklepu: Pati i Maks pochodzi od imion naszych dzieci – Patrycji i Maksa. To miejsce to nasza pasja. Pati i Maksa prowadzimy z żoną od początku jego powstania. Wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest profesjonalizm, dlatego współpracujemy z Kliniką Położnictwa oraz z najlepszymi szkołami rodzenia. Dzięki temu możemy służyć Państwu radą i fachową pomocą.

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów dla dzieci i rodziców, począwszy od odzieży niemowlęcej i dziecięcej, poprzez akcesoria do pielęgnacji, zabawki, kojce, art. pościelowe, kocyki, foteliki samochodowe, rowerki, wózki, a skończywszy na meblach dziecięcych. Z dumą możemy powiedzieć, że jako nieliczni mamy wszystko dla dziecka.

 

Mamy nadzieję, że powierzchnia 1500 m2 zapewni Państwu komfortowe zakupy. Większość asortymentu znajduje się w sklepie – dostępne artykuły sięgają 40 000 pozycji ! Oferta naszej firmy jest jeszcze szersza i na życzenie klientów każdy zamówiony towar sprowadzamy do sklepu. Oferujemy Państwu wyroby znanych i wysoko cenionych firm krajowych i zagranicznych np.: Avent Philips, Baby Ono, TinyLove, Graco, Chicco, Jedo, Glück, Drewex, Tup-tup, Maxi-Cosi, Concord, Bebe Confort, Philips, NUK, Klupś, Medela, Mutsy, Lego, Mayoral, Feretti, Coneco, Coccodrillo, Fisher Price, Mattel i innych.

 

Zapraszamy Państwa również do zakupów w naszym sklepie internetowym – jest to szybki, wygodny i bezpieczny sposób kupowania artykułów. Już ponad 4000 pozycji dostępnych jest w sklepie internetowym, a oferta ta będzie się stale powiększać!

pati-i-maks-d-p-chocieszy-scy-sp-j-

ul. Polna 40

60-533
Poznań


woj. wielkopolskie


Telefon:(61) 847 57 04

WWW:
http://www.patiimaks.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin