Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

SPORT DIREKT Dorota Nazim-Bałuk

SPORT DIREKT Dorota Nazim-Bałuk

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne akcesoria związane z placami zabaw – wszystko, co potrzebne, żeby zagospodarować przestrzeń dla maluchów. Oferujemy zarówno małe rozwiązania znajdujące swoje zastosowanie np. w ogrodach, jak i większe – dla przedsięwzięć komercyjnych. Zapewniamy profesjonalny montaż naszego sprzętu, z troską o bezpieczeństwo dzieci i wygodę klienta. Wszystkie nasze artykuły produkowane są przez firmę Huck, światowego lidera na rynku placów zabaw.

HUCK jest specjalistą w dziedzinie techniki linowej i Waszym kompetentnym partnerem dla rozwiązań indywidualnych.
Nasze produkty bazują na ponad 30-letnim doświadczeniu w produkcji siatek wspinaczkowch. Gwarantujemy bardzo długi okres użytkowania oraz przyjemność zabawy.
Naszymi urozmaiconymi urządzeniami o konstrukcji linowej kształtujemy najbardziej zróżnicowane krajobrazy przygodowe. W ich skład wchodzą piramidy wspinaczkowe, huśtawki grupowe i oryginalne huśtawki Ptasie Gniazdo ® firmy HUCK oraz mosty i siatki wspinaczkowe we wszelkich formach i wielkościach. Ten świat zabaw da się zindywidualizować poprzez drabinki linowe, liny, opony i wiele innych akcesorów. Wszystkie produkty wykazują sprawdzony poziom jakości HUCK, są łatwe w montażu i spełniają europejskie normy bezpiezczeństwa i wytyczne TUV.

sport-direkt-dorota-nazim-ba-uk

ul. Na Polance 14D/3

51-109
WROCŁAW


woj. dolnośląskie


Telefon:(71) 728 97 10

WWW:
http://www.sportdirekt.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin