Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

PPHU “LEKS” Włodzimierz Leks

PPHU “LEKS” Włodzimierz Leks

Firma nasza w obecnym kształcie powstała w roku 1990, lecz jej działalność wywodzi się w sposób nieprzerwany od roku 1983, kiedy to została założona. Od początku istnienia specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju wyrobów z laminatów poliestrowo-szklanych, stąd nasze wieloletnie doświadczenie, gwarantujące wysoką jakość wytwarzanych produktów. Współpracujemy wyłącznie z klientami solidnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi, których to cech mogą Oni w pełni wymagać od nas. Firma nasza otwarta jest na współpracę głównie z odbiorcami hurtowymi, ale bardzo cenimy sobie też klientów indywidualnych o sprecyzowanych oczekiwaniach. Wszystkim gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, terminowość dostaw oraz niewygórowane ceny.

Wykorzystywany przez nas laminat poliestrowo-szklany używany jest również m.in do budowy jachtów, części samochodowych, zbiorników, niecek basenowych i tych wszystkich wyrobów, od których wymagana jest odpowiednia wytrzymałość, odporność na działanie wody, ale też wysokie walory estetyczne i praktyczne, do jakich zalicza się na przykład łatwość konserwacji.

Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, tak krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy produkty w kolorystyce typowej dla danego rodzaju wyrobu z możliwością wyboru w szerokim zakresie.

Obecnie nasza firma zajmuje się produkcją:
 

basenów,
oczek wodnych,
zjeżdżalni basenowych,
zjeżdżalni ogrodowych dla dzieci,
studzienek na zestawy filtracyjne,
oczyszczalni ścieków,
różnego rodzaju zbiorników.
 

W zakres naszej oferty wchodzi także możliwość współpracy z kontrahentami z branży w ramach usług projektowych, możliwość wykonania modeli pozytywowych nowych wyrobów, jak również produkcyjnych form negatywowych stosownie do wskazówek klientów.

pphu-leks-w-odzimierz-leks

ul. Cała 2

91-867
Łódź


woj. łódzkie


Telefon:(42) 657 36 58

WWW:
http://www.basenyproducent.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin