Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

AQUAEL oferuje kompletną gamę urządzeń i akcesoriów niezbędnych do założenia i wygodnej pielęgnacji oczka wodnego. Produkujemy m.in. pompy fontannowe, filtry, sterylizatory UV-C, napowietrzacze, grzałki zimowe, dekoracje, pokarmy dla ryb stawowych, preparaty do uzdatniania wody i zwalczania glonów oraz wiele innych wyrobów.

Projektując nasze wyroby szczególny nacisk kładziemy na ich “proekologiczny” charakter – gwarantujący niskie zużycie energii, a tym samym niewielkie obciążenie zarówno środowiska naturalnego jak i domowego budżetu. Przykładem tego są nowoczesne pompy stawowe serii PFN PLUS, które przy bardzo dużej wydajności zużywają niemal 40% energii mniej niż produkty innych firm o podobnych parametrach. W 2010 w ofercie AQUAEL pojawiły się też pływające dekoracyjne lampki LED linii SOLAR LILY LIGHT zasilane w pełni odnawialną energią słoneczną.

Oferta AQUAEL w zakresie produktów do oczek wodnych jest bardzo szeroka i obejmuje ponad 100 gotowych wyrobów. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie w niej wszystko, co będzie mu konieczne do zostania dumnym posiadaczem własnego, bezproblemowego i sprawnie funkcjonującego stawu ogrodowego. Zaś ci z Państwa, którzy już takowy posiadają z pewnością znajdą coś, co sprawi, że stanie się on piękniejszy i bardziej przyjazny w obsłudze.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty prosimy o wybranie interesującej Państwa kategorii produktów.

aquael-janusz-jankiewicz-sp-z-o-o-

ul. Krasnowolska 50

02-849
Warszawa


woj. mazowieckie


Telefon:22 644 76 16

WWW:

Strona główna
Updated: 27 grudnia, 2020 — 9:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin