Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

PPUH Skarby Ogrodu

PPUH Skarby Ogrodu

Gospodarstwo szkółkarskie „Skarby Ogrodu” jest firmą o kilku pokoleniowym doświadczeniu i bogatej tradycji związanej ze Szkółkarstwem i Ogrodnictwem.

Od początku istnienia, celem i ambicją firmy jest zapewnienie naszym Klientom szerokiego asortymentu materiału szkółkarskiego a także informacji o roślinach, ogrodach, zarówno w dziedzinie projektowania ogrodów jaki i ich pielęgnacji. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich roślin. Doświadczeni pracownicy naszej firmy dbają o to, aby świadczone przez nas usługi oraz sprzedawane produkty spełniały wszystkie oczekiwania Klientów.

 

Gospodarstwo Szkółkarskie “Skarby Ogrodu” swoimi rodzinnymi tradycjami sięga 1950 roku, a dzisiaj, w kolejnym pokoleniu, jego właścicielem i gospodarzem jest Tomasz Szymański. Siła rodzinnej firmy, która narodziła się z pasji i zamiłowania do roślin, tkwi w tradycji i doświadczeniu zdobywanym od przeszło pięćdziesięciu lat.

Obecnie prowadzimy uprawę roślin i sadzonek w gruncie na powierzchni 4,70 ha oraz w namiotach (0,4 ha) W naszej ofercie znajduje się szereg iglastych i liściastych roślin ozdobnych oraz drzew i krzewów owocowych. Oferowane gatunki i odmiany roślin dostępne są w pojemnikach i z gruntu.Łącznie w sprzedaży posiadamy ponad 400 gatunków i odmian roślin, krzewów i drzew ozdobnych oraz owocowych, co czyni ofertę szkółki wyjątkowo pełną i wszechstronną. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową także wysyłkową. Od 2010 prowadzimy plantację towarową 2,5h Borówki Amerykańskiej w przypadku zakładania plantacji służymy pomocą

 

Gospodarstwo Szkółkarskie „Skarby Ogrodu” oferuje:
 

– wysokiej jakości i szeroki wybór roślin: liściastych, iglastych, owocowych
– transport zakupionych roślin po wcześniejszym uzgodnieniu
– możliwość posadzenia roślin u odbiorcy
– projektowanie ogrodów
– pielęgnacja założonego ogrodu
– doradztwo związane z założeniem i pielęgnacją ogrodu

ppuh-skarby-ogrodu

Ul.Kochanowskiego 34

26-640
Skaryszew


woj. mazowieckie


Telefon:48 610 28 32

WWW:
http://www.sklep.skarbyogrodu.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin