Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Targi – Zielony design – MIASTO OGRÓD – Szczecin 24 – 26 IV 2015

Targi – Zielony design – MIASTO OGRÓD – Szczecin 24 – 26 IV 2015

W programie targów:

Część wystawiennicza
Przedstawiciele branży zgromadzeni w jednym miejscu to okazja do poznania szerokiej oferty produktów i usług, nawiązania kontaktów z producentami i dystrybutorami sprzętu, narzędzi, wyposażenia oraz materiałów od ogrodów. Na stoiskach wystawienniczych obecni będą eksperci, u których zasięgnąć można porad z zakresu uprawy i pielęgnacji roślin, projektowania ogrodów, upiększania tarasów, balkonów, oraz zielonych aranżacji wnętrz.
Strefa Młodego Architekta Krajobrazu
Targi MIASTO OGRÓD – Zielony design to wydarzenie otwarte na młodych projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Tu mogą promować swoją firmę, prezentować swoje pomysły i zdobywać kontakty biznesowe, które procentują nowymi zleceniami. Dla zwiedzających jest to doskonała okazja do spotkań z architektami krajobrazu, uzyskania porad i zebrania ofert.

mts2015 szczecin

Ogród pokazowy
Na terenie targów już po raz piąty powstanie ogród zaprojektowany przez studentów architektury krajobrazu, zgodnie z najnowszymi trendami, tworzony z materiałów dostarczonych przez firmy obecne na stoiskach wystawienniczych. Tematem przewodnim tegorocznego ogrodu pokazowego jest „Miniprzestrzeń publiczna”.

Konferencja branżowa z cyklu „Woda i zieleń w mieście”
Od pięciu lat stałym elementem targów MIASTO OGRÓD – Zielony design jest konferencja branżowa skierowana do architektów, urbanistów, architektów krajobrazu, w tym studentów, oraz przedstawicieli samorządów, deweloperów, zarządców i wykonawców zieleni. Zagadnienia omawiane podczas konferencji związane są z wykorzystaniem elementów wodnych w projektowaniu terenów zielonych. W tym roku tematem przewodnim będą parki, skwery i zieleńce.

Lidia Kuszyk
e-mail: lidia.kuszyk@mts.pl
tel.: 91 464 44 65

Międzynarodowe Targi Szczecińskie
ul. Struga 6-8
70-777 Szczecin, PolskaUpdated: 27 kwietnia, 2016 — 5:18 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin